Slider

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

zaproszenie


JAK KORZYSTAĆ Z ZAPROSZENIA NA SESJĘ?
(sesja ciążowa, sesja romantyczna, sesja dziecięca)


Zapraszam Was na sesję zdjęciową, w dowolnej lokalizacji (w moim studio, w plenerze, w Waszym domu, gdziekolwiek sobie wymarzycie). Wspólnie ustalimy miejsce i motyw sesji. Chciałabym, żeby była jak najlepiej dopasowana do Was: Waszych zainteresowań i charakterów. Przez około 1-2 godziny będziecie mogli skupić się tylko na sobie. Sesję zdjęciową możecie potraktować, jako niecodzienną randkę lub ciekawy sposób na spędzenie wspólnie czasu w romantycznym i pozytywnym nastroju :) W ciągu kilku dni poddam obróbce graficznej najlepsze ujęcia. Kiedy będą gotowe, otrzymacie dostęp do galerii internetowej z najlepszymi zdjęciami (zwykle od 50-100 ujęć), z których będziecie mogli wybrać wszystkie ulubione zdjęcia w cenie 20zł za jedno ujęcie. Wybrane zdjęcia otrzymacie ode mnie w wersji papierowej w formacie 10x15cm na pięknym satynowym papierze fotograficznym oraz w wersji cyfrowej na płycie CD. Istnieje również możliwość wyboru i dokupienia dodatkowych produktów, takich jak: fotoobrazy, fotomedaliony, fotoksiążki oraz odbitki w innych formatach. 

Podsumowując: sesja zdjęciowa jest bezpłatna, dzięki czemu macie możliwość przetestowania mnie, jako fotografa - zobaczycie jak pracuję i sprawdzicie czy odpowiada Wam mój styl fotografowania i obróbki zdjęć. Jeżeli będziecie zadowoleni z obejrzanych zdjęć, możecie zakupić u mnie samodzielnie wybrane ujęcia w cenie 20 zł za sztukę. 

W celu umówienia się na termin sesji oraz ustalenia szczegółów dotyczących miejsca, tematyki, stylizacji i wszelkich innych pomysłów lub pytań dotyczących zdjęć proszę o kontakt. mail: kontakt@tiamofoto.pl lub tel. 509 332 741.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że zobaczymy się na sesji!
Agnieszka Werecha

0 komentarze:

Prześlij komentarz