Slider

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 10 marca 2014

Metamorfoza | Fotoprzemiana | wizaż + sesja zdjęciowa | studio Poznań

W ciągu ostatniego miesiąca na moim fanpage'u na facebooku mogliście obserwować metamorfozy dwóch pięknych kobiet - Katarzyny i Elżbiety. Historie, jakie kryją się za tymi dwiema osobowościami są niesamowicie inspirujące, skłaniają do zastanowienia się oraz dokonania zmian w swoim życiu. Bo każda kobieta zasługuje na to, by czuć się pięknie, być zadowoloną z samej siebie i zdobywać to, czego pragnie!


"Jestem piękna. Jestem KOBIETĄ" to motto, które przyświeca idei fotoprzemiany, jaką wprowadziłam do swojej oferty fotograficznej. Wiem, że wizaż, odpowiednia stylizacja i świetne zdjęcia mają moc i mogą wywołać prawdziwy impuls do zmiany spostrzegania siebie, do podwyższenia samooceny, do zaakceptowania siebie. Zachęcam gorąco wszystkie Panie do odwiedzenia mojego kobiecego studio W Dobrym Świetle na osiedlu Stefana Batorego w Poznaniu. Ti Amo Foto kocha wszystkie kobiety. Ti Amo Foto w każdej kobiecie widzi atrakcyjną, silną, piękną kobietę. Tak widzą Cię Twoi bliscy. Tak zobaczysz siebie na zdjęciach...


Odmień siebie. Celebruj relacje z bliskimi.
Ciesz się piękną przemianą.
Zabierz na sesję Mamę, Przyjaciółkę, Siostrę lub Partnera.
Koniecznie zaplanuj wielkie wyjście na wieczór,
ponieważ będziesz wyglądać niesamowicie!


Pomyśl o sobie i znajdź w kalendarzu dzień na fotoprzemianę. Zafarbuj odrosty, pomaluj paznokcie, kup niesamowity ciuch na sesję, dokładnie taki, o którym zawsze marzyłaś, ale nie miałaś odwagi go włożyć... Przyjdź do studio, a my zadbamy o swobodną atmosferę, aromatyczną kawę, herbatę i wino, nastrojową muzykę, świetny wizaż i zjawiskowe zdjęcia. Sama wybierzesz najlepsze ujęcia, które staną się cudownym wspomnieniem tego relaksującego dnia. Pierwszego dnia odmienionej Ciebie. 


W ciągu tygodnia od sesji zdjęciowej stworzę galerię 30 najlepszych zdjęć, z których będziesz mogła wybrać dowolną ilość fotografii. Wszystkie wybrane zdjęcia otrzymasz ode mnie w wersji papierowej w formacie 15x23cm oraz w wersji cyfrowej na płycie CD w eleganckim etui. Istnieje również możliwość wyboru i dokupienia dodatkowych produktów, takich jak fotoobrazy na płótnie, fotomedaliony, fotoksiążki oraz odbitki w innych formatach.


CENNIK:

wizaż + stylizacja: bezpłatne w ramach voucheru prezentowego  
(skontaktuj się ze mną w celu otrzymania voucheru dla siebie lub bliskiej osoby)

cena jednego zdjęcia: 75 PLN
(im więcej zdjęć wybierzesz, tym niższa cena jednego zdjęcia)

jeżeli wybierzesz:
1-4 zdjęć - cena jednego zdjęcia 75 PLN
5-9 zdjęć - cena jednego zdjęcia 70 PLN
10-14 zdjęć - cena jednego zdjęcia 65 PLN
15-19 zdjęć - cena jednego zdjęcia: 60 PLN

Najlepszy i najczęstszy wybór:

Mini-PORTFOLIO z 20 zdjęciami: cena 1100 PLN (cena jednego zdjęcia 55 PLN)

Maxi-PORTFOLIO ze wszystkimi 30 zdjęciami: cena 1500 PLN (cena jednego zdjęcia 50 PLN)
 + GRATIS fotoobraz na płótnie o wymiarach 40x60cm oraz krótkie video z dnia metamorfozy


Zapytaj o wolny termin: 
tel. 509 332 741 lub kontakt@tiamofoto.pl 

0 komentarze:

Prześlij komentarz